+90 543 274 97 28 - +90 537 344 23 08

Hakkımızda

Kaliteli temizlik hizmetleri vermek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "müşterilerin, içinde kendini  hijyenik hissedecekleri ortamlar sunmayı" hedeflemiş bir temizlik firmasıdır.

 

Cemre Temilik'in bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri hizmetlerinde malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

 

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce temiz ve huzurlu ortamlara kavuşmalarını sağlamak için işlemleri süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

 

Cemre Temizlik, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

 

Bu anlayış, kaliteyi sadece temizlikte değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

 

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

 

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

 

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

+90 543 274 97 28 - +90 537 344 23 08

Copyright © 2018. Tüm Hakları Cemre İstanbul Temizlik Hizmetleri'ne Aittir.